huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

 

MENETREND - ÁRAK - KEDVEZMÉNYEK - POGGYÁSZ - HASZNOS TUDNIVALÓK - ELÉRHETŐSÉGEK


   

 

Budapest - Prága - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt am Main - Bonn - Köln - Düsseldorf - Essen

2016.07.09-ig érvényes menetrend

MegállóhelyNAPONTAHÉTFŐ, CSÜTÖRTÖK, SZOMBAT
Online foglalás ITT!   
Budapest
Népliget, 901-es busz megállója
14:4523:15
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
16:301:00
Pozsony
Mlynské Nivy pályaudvar, 16. kocsiállás
17:452:15
Brno
Grand Hotel
19:304:00
Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben
Érkezés:22:006:30
Indulás:23:009:00
Plzeň
Centrálni Autobusové Nádraží
0:2010:20
Nürnberg
ZOB, Bahnhofstrasse
3:0513:05
Würzburg
Bismarckstrasse
4:1514:15
Frankfurt am Main
Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str.
5:5516:05
Frankfurt am Main
Repülőtér, 1. Terminál
6:2516:30
Bonn
Marie-Kahle Allee
8:4018:50
Köln/Bonn Repülőtér
2. Terminál
9:0019:20
Düsseldorf
Hauptbahnhof Worringer Str.

9:50

20:05

Essen
Hbf. - Südseite, Freiheit
|

20:55

Ha a menetrendben feltüntetett Budapest-Prága járat megtelt, van lehetőség egy korábbi busszal indulni, és Prágában várakozni.
Ez nem változtat a jegy árán.

MegállóhelyKEDD, PÉNTEK, VASÁRNAP
NAPONTA
Online foglalás ITT!

 

 
Essen
Hbf. - Südseite, Freiheit

8:00

|
Düsseldorf
Hauptbahnhof Worringer Str.

8:50

19:00

Köln/Bonn Repülőtér
2. Terminál

9:35

20:00

Bonn
Marie-Kahle Allee

10:05

20:40

Frankfurt am Main
Repülőtér, 1. Terminál

12:25

22:45

Frankfurt am Main
Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str.

12:50

23:15

Würzburg
Bismarckstrasse

14:40

00:45

Nürnberg
ZOB, Bahnhofstrasse

15:50

2:20

Plzeň
Centrálni Autobusové Nádraží

18:35

5:05

Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben
Érkezés:

19:55

6:30

Indulás:

23:00

7:00

Brno
Grand Hotel

1:30

9:30

Pozsony
Mlynské Nivy pályaudvar, 16. kocsiállás

3:15

11:15

Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás

4:25

12:25

Budapest
Népliget, 901-es busz megállója

6:15

14:15


Ha a
menetrendben feltüntetett Prága-Budapest járat megtelt, van lehetőség Prágában várakozni és egy későbbi busszal továbbutazni.

Ez nem változtat a jegy árán.


Teljesárú jegyek:
Tarifa:Felnőtt26 év alatt60 év felettDiák *15 év alatt
Nürnberg ZOB15000.-13500.-13500.-12800.-7500.-
Würzburg21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Hbf.21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Reptér21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Bonn
22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Köln/Bonn Repülőtér
22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Düsseldorf23300.-21000.-21000.-19900.-11600.-
Essen (április 18-tól)
23300.-21000.-21000.-19900.-11600.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal

Poggyász szállítása:

-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd 200 HUF (vagy 10 CZK, 0,50 EUR) a Budapest - Győr - Prága vonalon /fő
-1 db bőrönd INGYENES a Prága - Németország vonalon +1 bőrönd 8 EURO


A poggyászdíj felszálláskor fizetendő.


Kellemes utazást kívánunk!
 
e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetközi, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,