huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

NÜRNBERGWÜRZBURG
FRANKFURTBONN
KÖLN
DÜSSELDORF
Közvetlen prágai átszállással
   

 Menetrend - Árak - Fontos tudnivalók

NÉMETORSZÁG FELÉ
Indulási napok:NAPONTA
Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás
14:45
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
16:30
Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben
Érkezés:22:00
Indulás:23:00
Plzeň
Centrálni Autobusové Nádraží
00:20
Nürnberg
ZOB, Bahnhofstrasse
03:05
Würzburg
Bismarckstrasse
04:15
Frankfurt am Main
Hauptbahnhof, Pforzheimer str.
05:55
Frankfurt am Main
Repülőtér, 1. Terminál
06:25
Bonn
Marie-Kahle Allee
08:40
Köln/Bonn Repülőtér
2. Terminál
09:00
Düsseldorf
Hauptbahnhof Worringer Str.

09:50

 
MAGYARORSZÁG FELÉ
Indulási napok:NAPONTA
Düsseldorf
Hauptbahnhof Worringer Str.

19:00

Köln/Bonn Repülőtér
2. Terminál

20:00

Bonn
Marie-Kahle Allee

20:40

Frankfurt am Main
Repülőtér, 1. Terminál

22:45

Frankfurt am Main
Hauptbahnhof, Pforzheimer str.

23:15

Würzburg
Bismarckstrasse

00:45

Nürnberg
ZOB, Bahnhofstrasse

02:20

Plzeň
Centrálni Autobusové Nádraží

05:05

Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben

Érkezés:

06:30

Indulás:07:00
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás

12:25

Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás

14:15

 Ha a Budapest és Prága közötti járat megtelt, a jegy hosszabb várakozási idővel is foglalható.
Ez nem változtat a jegy árán.

Teljesárú jegyek:
Tarifa:Felnőtt26 év alatt60 év felettDiák *15 év alatt
Nürnberg15000.-13500.-13500.-12800.-7500.-
Würzburg21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Hbf.21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Reptér21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Bonn
22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Köln/Bonn Repülőtér
22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Düsseldorf23300.-21000.-21000.-19900.-11600.-

 * ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt

Áraink irányonként értendőek

Poggyász szállítása:

-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd INGYENES /fő
-Budapest - Győr - Prága: második bőrönd 1200 Ft felszálláskor fizetve
-Prága - Németország: második bőrönd 8 EUR felszálláskor fizetve / irány
-elővételben fizetve a második bőrönd a teljes útra 2000 Ft / irány


Kellemes utazást kívánunk!
 
e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetközi, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,