huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG / Menetrend Budapest - München

Budapest - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt - Bonn - Köln - Düsseldorf
Budapest - Mannheim - Saarbrücken
Budapest - Drezda - Berlin - Magdeburg - Wolfsburg - Hannover - Bréma - Hamburg
Menetrend Budapest - München
Képek a autóbuszról

 

2015.04.28-ig érvényes menetrend:

Budapest - Prága - München

 2015.02.28-ig2015.03.01-től
MegállóhelySzombatokon kívül minden nap!Szombatokon kívül minden nap!
   
Budapest, Népliget, 901-es bkv busz megálló15:30
14:30
Győr, autóbusz pályaudvar 17:0016:05
Bratislava, Mlynské Nivy 18:1517:40
Brno, Grand Hotel 20:0019:30
Prága - átszállás, helyben !  22:30-23:00 22:00-23:00
Plzeň, CAN 0:25 0:25
München Repülőtér FJS, Terminál 2, 22-es kocsiállás 4:05 4:05
München város P+R Fröttmaning AN 18-as kocsiállás

 4:35

 4:35

 München - Prága - Budapest

 2015.02.28-ig2015.03.01-től
MegállóhelyMinden nap, kivéve csütörtökön!Minden nap, kivéve csütörtökön!
   
München város P+R Fröttmaning AN 18-as kocsiállás01:0501:05
München Repülőtér FJS, Terminál 2, 22-es kocsiállás01:3501:35
Plzeň, CAN05:0505:05
Prága - átszállás, helyben! 06:30-07:0006:30-07:30
Brno, Grand Hotel09:3010:00
Bratislava, Mlynské Nivy11:1511:45
Győr, autóbusz pályaudvar12:1512:50
Budapest, Népliget, 901-es bkv busz megállója14:0014:50


 

BUSZJEGYÁRAK

BUDAPEST - MÜNCHEN - BUDAPEST

 SIMA

FIRST MINUTE

NEM ÉRVÉNYES: július 1.- augusztus 31. között, illetve december 15. és január 15. között.

26 év alatt és 60 év felett

ISIC vagy EYCA diákigazolvány

Gyermek 15 év alatt

 Árak HUF
Egy irányRetúrEgy irányRetúrEgy irányRetúrEgy irányRetúrEgy irányRetúr
München város13.800,-25.900,-10.300,-19.500,--10%-10%-15%-15%-50%-50%
München repülőtér15.000,-27.100,-11.000,-20.600,--10%-10% -15%-15%-50%-50%

 

First/Last minute buszjegyekről FRISS HÍREK menüpont!

e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, Tatabánya, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, planetárium, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, www-studentagency.cz, www.studentagency.hu, www.student-agency.hu, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetköri, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,