huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

 

2015.05.31-ig érvényes menetrend:

Budapest - Prága - München

 

Megállóhely HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK
VASÁRNAP

Online foglalás ITT

           
Budapest, Népliget, 901-es BKV-busz megállója 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Győr, autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
16:05 16:05 16:05 16:05 16:05 16:05
Pozsony, Mlynské Nivy, 16. kocsiállás 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40
Brno, Grand Hotel 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Prága, Florenc pályaudvar - átszállás, helyben (21. kocsiállás)
Érkezés: 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00
Indulás: 23:00 23:00 23:00 23:00 23:00 23:00
Plzeň, CAN 0:25 0:25 0:25 0:25 0:25 0:25
München Repülőtér FJS, Terminál 2, 22-es kocsiállás 4:05 4:05 4:05 4:05 4:05 4:05
München, ZOB (Häckerbrücke), 5. kocsiállás

4:35

4:35

4:35

4:35

4:35

4:35

Ha a 14:30 órai Budapest-Prága járat megtelt, van lehetőség egy korábbi busszal indulni, és Prágában várakozni.
Ez nem változtat a jegy árán.

 München - Prága - Budapest

Megállóhely HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK VASÁRNAP

Online foglalás ITT

           
München, ZOB (Häckerbrücke), 5. kocsiállás 01:05 01:05 01:05 01:05 01:05 01:05
München Repülőtér FJS, Terminál 2, 22-es kocsiállás 01:35 01:35 01:35 01:35 01:35 01:35
Plzeň, CAN 05:05 05:05 05:05 05:05 05:05 05:05
Prága, Florenc pályaudvar - átszállás, helyben (22. kocsiállás) Érkezés: 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
Indulás: 07:30 07:30 07:30 07:30 07:30 07:30
Brno, Grand Hotel 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Pozsony, Mlynské Nivy, 16. kocsiállás 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Győr, autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50
Budapest, Népliget, 901-es BKV-busz megállója 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50

Ha a 7:30 órai Prága-Budapest járat megtelt, van lehetőség Prágában várakozni és egy későbbi busszal továbbutazni.
Ez nem változtat a jegy árán.

 

Buszjegyárak:
Teljesárú jegyek:
Úticél:
München, ZOB (Hackerbrücke)
München, Repülőtér
 Egy útraOda-visszaEgy útraOda-vissza
Felnőtt13800,-25900,-15000,-27100,-
26 év alatt12400.-23300.-13500.-24400.-
60 év felett12400.-23300.-13500.-24400.-
Diák *11800.-22000.- 12800.- 23000.-
15 év alatt6900.-13000.-7500.-13600.-
First és Last Minute jegyek - bővebb információ ITT
 10300,-19500,-11000,-20600,-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal

 

Poggyász szállítása:

-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd 200 HUF (vagy 10 CZK, 0,50 EUR) a Budapest - Győr - Prága vonalon /fő
-1 db bőrönd INGYENES a Prága - München vonalon +1 bőrönd 8 EURO


A poggyászdíj felszálláskor fizetendő.



First/Last minute buszjegyekről FRISS HÍREK menüpontban!

 Minden 5. jegy ingyenes! További információk a FRISS HÍREK menüpontban olvashatók.


Remélem minden az Önök számára fontos információt megtalálták e lapon,
amenyiben nem, illetve bármilyen észrevétele van, kérem segítse a
munkámat és írja meg nekem :
info@cseh-busz.hu Köszönöm !

 

e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, Tatabánya, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, planetárium, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, www-studentagency.cz, www.studentagency.hu, www.student-agency.hu, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetköri, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,