huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok SVÉDORSZÁG - NORVÉGIA

 

BUDAPEST - SVÉDORSZÁG - NORVÉGIA

 

 

 

Menetrend


Megállóhely PÉNTEK
Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás
09:15
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
11:00
Pozsony
Mlynské Nivy
12:15
Brno
Grand Hotel
14:00
Prága, Florenc pályaudvar - átszállás, helyben Érkezés: 16:30
Indulás: 18:00
Helsingborg
Knutpunkten, Stop 11
08:00
Halmstad
Eurostop Statoil
08:55
Varberg
Varberg
09:40
Göteborg
Nils Ericsonsgatan
10:40
Uddevalla
Torp Köpcentrum
11:40
Sarpsborg
Quality Hotel
13:40
Oslo
Busterminale, Galleriet
14:25

Ha a 9:15 órai Budapest-Prága járat megtelt, van lehetőség egy korábbi busszal indulni, és Prágában várakozni.
Ez nem változtat a jegy árán.
 
Megállóhely VASÁRNAP
Oslo
Busterminale, Galleriet
10:50
Sarpsborg
Quality Hotel
11:50
Uddevalla
Torp Köpcentrum
13:20
Göteborg
Nils Ericsonsgatan
14:20
Varberg
Varberg
15:20
Halmstad
Eurostop Statoil
16:05
Helsingborg
Knutpunkten, Stop 11
17:05
Prága, Florenc pályaudvar - átszállás, helyben Érkezés: 06:30
Indulás: 07:00
Brno
Grand Hotel
09:30
Pozsony
Mlynské Nivy
11:15
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
12:25
Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás
14:15

Ha a 7:00 órai Prága-Budapest járat megtelt, van lehetőség Prágában várakozni és egy későbbi busszal továbbutazni.
Ez nem változtat a jegy árán.


BUSZJEGYEK

Buszjegy árak - Svédország

Buszjegyárak Felnőtt Junior - Senior Gyermek Diák *
  egyirány retúr egyirány retúr egyirány retúr egyirány retúr
Göteborg, Halmstad,
Varberg
31900 55300 28700 49800 16000 27600 27100 44700
Helsingborg 28300 56600 25500 51000 14200 28400 24100 48200
Uddevalla 34300 60200 30800 54200 17100 30100 29200

51200

Magyarország - Svédország - Magyarország

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt

 Buszjegy árak - Norvégia

Buszjegyárak Felnőtt Junior - Senior Gyerek Diák *
  egyirány retúr egyirány retúr egyirány retúr egyirány retúr
Oslo, Sarpsborg
34300 60200 30800 54200 17100 30100 29200

51200

Magyarország - Norvégia - Magyarország

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt

 

 Poggyász szállítása

-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd INGYENES /fő
-Budapest - Győr - Prága: második bőrönd 1200 Ft felszálláskor fizetve
-
Prága - Svédország - Norvégia: második bőrönd 10 EUR felszálláskor fizetve / irány
-elővételben fizetve a második bőrönd a teljes útra 2700 Ft / irány


Kellemes utazást kívánunk!


e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetközi, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,